Mesaj gönder
Ana sayfa

Changzhou Xianfei Packing Equipment Technology Co., Ltd. Fabrika turu

 • Üretim hattı

   

  XIANFEI Fabrikası

   

  Changzhou Xianfei Packing Equipment Technology Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

   

  Firmamız 2005 yılında kurulmuş olup, gıda, ilaç, pestisit, kimyasal paketleme makineleri araştırma ve geliştirme, modern bilim ve teknoloji işletmelerinden birinde üretime odaklanmıştır ve ISO9001:2008 kalite yönetim sistemi sertifikası almıştır. Ürünlerimiz döner serileri içermektedir. dolum makinası, in-line seri dolum makinası, çevre koruma serisi dolum makinası. Otomatik basınçlı viskoz sıvı dolum makinası.

  Döner seri kapatma makinesi, lineer seri kapatma makinesi, kendinden yapışkanlı etiketleme makinesi vb. Müşterilerimize yüksek kaliteli ekipman ve mükemmel teknik destek sunmaya devam edeceğiz. Ziyaret etmek ve işbirliğini tartışmak için yurtiçinde ve yurtdışında yeni ve eski müşterilere sıcak bir şekilde hoş geldiniz.

   

  Şirket avantajı:

  1 、 Şirketimiz, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için eksiksiz mühendislik tasarımı daha verimli, daha geniş yeni ürünler sağlayabilir.

  2 、 Şirketimiz, güçlü bir teknisyen ekibine ve paketleme makinelerini özel olarak araştıran ve yapan üç mühendislik teknisyenine ve 15 yıldan fazla bir süredir paketleme makinesinin geliştirilmesi ve üretimi ile uğraşan dışarıdan davet edilen iki üst düzey mühendislik teknisyenine sahiptir.Çoğu ürün, elektro mekanik entegrasyon fikrini bütünleştirir ve uluslararası ileri seviyeye ulaşır.

  3 、 tüm süreç, ileri teknolojisi (patent: 200810021345.X、200820041906.8、200910116606.0、200920172781.7) güvenilir kalite ve iyi kredi ile PLC tarafından kontrol edilir.

   

   

  Mekanik işleme üretim süreci:

  Changzhou Xianfei Packing Equipment Technology Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1

   

 • OEM / ODM

  XIANFEI Şirketi size "OEM ve ODM" hizmeti sağlayabilir


  Changzhou Xianfei Packaging Equipment Technology Co., Ltd. size "OEM" ve "ODM" hizmetleri sağlayabilir ve "orijinal ekipman üreticisi" ve "özgün tasarım ve üretim" hizmetleri sağlayabilir.
   

  OEM
  Size ekipman ve teknik hizmetlerin yanı sıra insan gücü ve üretim sahası hizmetleri sağlayabiliriz.Sizin sorumluluğunuz, ekipmanı satmamıza yardımcı olmaktır.

   

  ODM
  Ayrıca, alıcının araştırma süresini azaltabilmesi için marka gereksinimlerinize göre ekipman sağlayabilir ve teknik gereksinimlerinize göre kısmi ayarlamalar yapabiliriz.

 • Ar-Ge

  Güvenilir Ar-Ge Hizmeti (Araştırma ve Geliştirme)

   

  Şirketimiz, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için eksiksiz mühendislik tasarımı daha verimli, daha geniş yeni ürünler sağlayabilir.

   

  Firmamız güçlü bir teknisyen ekibine ve paketleme makinelerinin özel olarak araştırılmasına ve yapılmasına özen gösteren üç mühendislik teknisyenine ve 15 yılı aşkın bir süredir paketleme makinesi geliştirme ve üretimi ile uğraşan dışarıdan davet edilen iki kıdemli mühendislik teknisyenine sahiptir.Çoğu ürün, elektro mekanik entegrasyon fikrini bütünleştirir ve uluslararası ileri seviyeye ulaşır.

İletişim bilgileri
Changzhou Xianfei Packing Equipment Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Amber Wang

Tel: +86-13915996125

Faks: 86-519-82303221

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin